Середа, 17.07.2019, 13:26
Вітаю Вас, Гість | RSS
Реклама
Хмарка
Міні-чат
Наше опитування
Rock в Мостиськах:
Всего ответов: 36
Головна » Файли » Музика » Український рок

Скрябiн
24.02.2011, 01:00
Скрябiн

Група «Скрябiн» була утворена в місті Новояворівську (Львівської області) 30 червня 1989 року. Лідер гурту Андрій Кузьменко (Кузьма).

Всі учасники майбутньої групи Скрябін — Кузьма, Шура, Ростик і Скряба, а також Ігор Яцишин — влітку 1989 року працювали в різних групах на студії «Sпати» у невеликому містечку Новоярівськ на Західній Україні.

Рішення записати пісню «Feel The Pain», а також її україномовну версію «Чуєш біль» і інструментальний варіант, було прийнято 29 червня 1989 року. Звукорежисером зголосився бути Скряба, на бас-гітарі грав Ростик, на клавішних — Шура, на живі ударні посадили Яцишина, а Кузьма виконував почесну роль автора текстів, музики і вокаліста. Хоча сам Кузьма зі страхом і соромом згадує рівень свого тодішнього вокалу. Запис виконувалася на бобінний магнітофоні. Як це не дивно, новоутворена група не розбіглася, а вирішила працювати далі, для чого залучила до зйомок кліпу Володимира Зайковский і продовжувала записувати нові й нові пісні.

Альбом «Чуєш біль» складався з 8 композицій. Пісні магнітоальбому «Чуєш біль», що записувався на «Sпати» до грудня 1989 року, дублювалися англомовними версіями. Деякі пісні писалися спочатку на англійській, а потім вже пероводились на українську. Запис альбому і активне життя групи закінчилося з відходом Роя в армію. 6 липня 1989 Зайковський, збираючись відіслати свій кліп на якийсь авангардний фестиваль у Москву, «резонно запитав, як це все назвати в титрах». У той момент із ними на студії не було саме Скряба. Вони вирішили «підставити» його, і назвали групу його прізвищем. Крім усього іншого і слово це їм сподобалося: коротке, трохи екзотичне, легко запам'ятовується.

У 1991 році Скрябін у трохи видозміненому вигляді вперше «засвітився» на великій сцені. Кузьма, покликавши Шуру, який приїхав на канікули з Білорусії, Скряба і К«юра (Андрій Штурма, один СКРЯБІНцев), під назвою „Андрiй КIЛЛ" відправився в Запоріжжя на другий фестиваль „Червона Рута". Вони зіграли там три пісні: „Олля", „самотнi В`язeнь" і „На Даху (добре)". Пісня „На Даху" посіла третє місце в жанрі поп, що й дотепер залишається страшною загадкою для нас, тому що виконувалася вона тоді нереально низьким і не в тему фальшивим вокалом перепуганнного Кузьми,» — згадують хлопці. Мало того, після «Червоної Рути» Андрiй Кiлл підписав нещасливий контракт, який «Скрябінци» одноголосно називають наістрашнейшім у своїй історії. Він був укладений зі «Студією Лева», і його строк становив 13 років. Але завдяки цій угоді вони одержали можливість записати на «Студії Лева» альбом «Мова Риб», який був першим матеріалом Скрябіна який вийшов на касеті й розповсюдженим на протязі року завдяки невтомним старанням Барда (Віталій Бардецький, відомий у певних музичних колах — і також один СКРЯБІНОЇ, хоча і не з дитинства).

Перший виступ групи «Скрябін» в сучасному вигляді відбулося в 1991 році у військовій частині.

У 1992 році групу СКРЯБІН до співпраці запросило перше в Україні продюсерське агентство «Ростислав-ШОУ», директором якого був легендарний Ростислав ШТИНЬ. Отримавши в безкоштовну оренду суперскі на той час музичні інструменти і першу нормальну, стабільну заробітну плату, вони записали у своїй студії Sпати перший серйозний музичний матеріал під назвою «Технофайт». З цим матеріалом вони від'їздили маленький міський концертний тур з «живим» виконанням.
Всі серйозні плани і наміри тріснули в один момент — «Ростислав-шоу» перестало існувати. «Технофайт» залишився в аматорських записах, і тільки три речі: САМ, не вмирає, IN YOUR EYES були записані в студії агентства й згодом увійшли до «МОВА РИБ».

Повернувшись на «Студію Лева», СКРЯБІНци записують останню пісню на альбомі «Технофайт» — «Нiкому то не треба», яка дуже точно характеризувала як настрій групи, так і її погляд на власну творчість. Із записом цієї пісні в 1993 році група зупинила свою діяльність.

Складний період, коли група перебувала на межі розпаду, закінчився в середині 1994 року, коли Тарас Гавриляк (Тері), у минулому співробітник «Ростислав-Шоу», запропонував «Скрябінцам» свій менеджмент. Це була людина з певними зв'язками й великою енергією. Назбиравши з усіх своїх знайомих грошей, позичивши певну суму грошей навіть у власних батьків, Тері восени 1994 року силою витягає Кузьму, Ростика, Шуру й Скряба до Києва, де протягом тижня-точніше, семи ночей — був записаний альбом «Птахи».

Альбом «Птахи» був першою роботою, що принесла групі Скрябін популярність у всій Україні. З дня, коли цей альбом був записаний на студії «Нова», для гурту почався новий період. Альбом «Птахи» записаний. Він вийшов тільки в 1995 році, але композиції з нього вже з осені 94-го почали працювати на СКРЯБІН в різних хіт-парадах. На новий 1995 по всій Україні на радіо «Промiнь» прозвучала пісня «Птахи». З того часу, що минув з моменту зникнення «Ростислав-Шоу», СКРЯБІН взяв участь у багатьох фестивалях. Серед них «Вітер зі сходу», «Музичний сендвіч», «Марія», «Berlin Independence Day», «Попса Франка», «Донецьк запрошує друзів», «Форум для діаспори з Канади», «Таврійські Ігри-1995» і " Музиканти проти наркоманії і алкоголізму "(останній був особливо корисний для популярності групи). У січні 1995 року СКРЯБІН на фестивалі «Мелодія 95» у Львові займає перше місце з піснею «Птахи». Це, а також друге місце на фестивалі «Нові зірки старого року», який відбувся невдовзі, було гарною рекламою для альбому. Він був випущений на касетах навесні 1995 року фірмою «Київ Eurostar». Восени фірма «Караван CD», взявши на себе всі витрати на запис, випускає перший CD Скрябін — «Птахи». До березня 1996 року було продано 600 CD й 4000 касет, з них майже 2000 тільки у Львові. Там моментально з'явився піратський альбом «На небi», який викликав обурення у «Скрябінців». Про нього їм повідомив зі Львова Саня Скрябін.
У липні СКРЯБІН приймає участь у «Таврійських Іграх». У 1995 році на студії «Новий Простiр», яка люб'язно запросила до себе молодих зірок, був записаний на одному подиху альбом «Молотов-20», який після швидкого розриву зі студією повинен був залишитися невиданим. На той час це був авангард, а публіка сприймала тільки застарілі речі. Тому матеріал був переданий Тері без усякої надії на видання.

За 1995 Скрябін взяв участь у 52 комерційних та некомерційних акціях.
Студія «Nova», спостерігаючи незвичайний успіх молодої команди, охоче запропонувала їм стабільний контракт. 1 січня 1996 був підписаний контракт на 1 рік, згідно з яким група повинна була записати свій новий матеріал саме на «Nova». Тим часом СКРЯБІН вже притерся у столичних колах, Кузьма закінчив хворіти ностальгією, Шура захопився рейв-рухом і активно писав останні треки на «Молотов-20», а Ростик пропадав у Москві.

30 травня 1996 відбувся конкурс «Території „А"», який називався «Територія — Данс», у якому Скрябін змагався з «Грін Грей» і «АКВА Вітою». Перемога СКРЯБІН була запланована, вона й відбулася з рахунком 4:1. І раптово СКРЯБІН отримав абсолютно неадекватне, але почесне звання «Кращої поп-групи року». Вони одержали також нагороду — поїздку в круїз, і Кузьма відправився в Туреччину. Незабаром після цього Кузьма з Шурою, а також наїздами що з'являється Ростик, засіли на «Nova» за апаратуру і почали працювати. У листопаді була зроблена перерва на зйомки кліпу «Той Прикрий Свiт» (цей прикрий світ), який виявився надзвичайно вдалим і відразу поліз вгору в хіт-параді «Території» А "", з якою Скрябін співробітничав.

Зв'язавшись зі «Студією Лева», Скрябін взявся синхронно і за іншу роботу — перевидання альбому «Мова Риб». Як це не дивно, але це ніяк не афішувалося, хоча результати були просто фантастичні. Перевиданий з нормальною якістю, альбом по змісту відрізняється на 50% від «Львівського» і навіть користується великим успіхом у фанів, ніж «Казки». Характерно, що він вийшов одночасно з «Казками» і ніяк не рекламувався. Мовляв, купуйте, хто хоче, і насолоджуйтеся тихенько.

У другій половині 1996 року Тері раптово вдалося втиснути «Молотов-20» на фірму «Каран CD», яка взялася його випускати. Він робив це як сюрприз, нічого не повідомляючи «Скрябінцам», які потім були просто в шоці від такого подарунка.

Врешті-решт, 23 травня 1997 року, трапилося те, про що «Скрябіни» донедавна не могли і мріяти. Фірма «DINES TRADE» та її директор Женя Бурман спонсорували першого в історії групи Скрябін сольний концерт у Києві. Цей концерт подарував СКРЯБІНу величезну кількість фанів і шанувальників у столиці. На тому концерті відбулася презентація пісні «Я добрий (такий, що аж нiхто)», яка повинна була (за прогнозами Кузьми) увійти до нового альбому, але через «правдивості» прогнозів Кузьми, швидше за все, так і залишиться тільки в диктофонних концертних записах. Сольник проходив в ДК Київського Інституту Інженерів Цивільної Авіації.

Восени 1997 року «Скрябінци» дісталися й до радіо. Кажуть, що ще давно, на початку 1997 року, Кузьма вже вів програму «CD ROM» на радіо «Супернова» під ім'ям DJ Smith, і крутив музику вживу з платівок. У це можна повірити, але після виходу «Казок» Кузьмі знову більше імпонувала неоромантика. Кузьма з Ростиком, спочатку прикрившись своїми старими англійськими прізвиськами, за допомогою Романа Кальмука з радіо «Столиця» почали випускати на цій радіостанції свою власну програму «Клітка», у якій ставлять ту музику, яка їм подобається. Її можна слухати, на жаль, тільки в Києві, на частоті 105,5 FM, щонеділі (якщо Ростік або Кузьма в Києві) з 21-00 до 00-00.

У новий 1998 СКРЯБІН увійшов, втіливши в життя свою заповітну мрію — власну студію «Sпати». Привітавши Україну оновленою старою «різдвяною пісенькою» і новим «З Новим Роком», вони приїхали на концерт «Корона» «Пісні Року», щоб одержати ще одну нагороду — цього разу вже корону. Правда, у виконанні «Годинник» на тому концерті були деякі непорозуміння, але це не завадило хлопцям побажати людям усього найкращого.

Зараз СКРЯБІН — це вже легенда. Вони випускають все нові і нові альбоми, які з успіхом продаються і в Україні, і в інших країнах світу. Фронтмен гурту (Кузьма) є продюсером проекту телеканалу Інтер «Шанс» і активно шукає таланти в Україні та за її межами. Він працює в парі з Наталією Могилевською, що приносить їм обом славу, а Україні — нових артистів.
Категорія: Український рок | Додав: Godfather | Теги: Скрябiн, біографія
Переглядів: 2650 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Біографія
Гурт: Behemoth
Розділ: Метал
Переглядів: 2534
Рейтинг: 0.0

Гурт: Blink 182
Розділ: Рок
Переглядів: 2471
Рейтинг: 0.0

Гурт: Bullet For My Valentine
Розділ: Метал
Переглядів: 7701
Рейтинг: 5.0

Гурт: Cannibal Corpse
Розділ: Метал
Переглядів: 2472
Рейтинг: 0.0

Гурт: Deep Purple
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 2596
Рейтинг: 0.0

Гурт: Europe
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 4639
Рейтинг: 0.0

Гурт: Garbage
Розділ: Рок
Переглядів: 2010
Рейтинг: 0.0

Гурт: Green Day
Розділ: Рок
Переглядів: 2593
Рейтинг: 0.0

Гурт: Iron Maiden
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 3041
Рейтинг: 3.0

Гурт: KISS
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 8368
Рейтинг: 0.0

Гурт: Labortium
Розділ: Мостиські групи
Переглядів: 2370
Рейтинг: 0.0

Гурт: Led Zeppelin
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 3343
Рейтинг: 0.0

Гурт: Mayhem
Розділ: Метал
Переглядів: 2412
Рейтинг: 0.0

Гурт: Metallica
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 3195
Рейтинг: 0.0

Гурт: MORPHINE SUFFERING (metal-core)
Розділ: Метал
Переглядів: 4141
Рейтинг: 0.0

Гурт: Muse
Розділ: Рок
Переглядів: 4203
Рейтинг: 0.0

Гурт: Nine Inch Nails
Розділ: Рок
Переглядів: 2685
Рейтинг: 5.0

Гурт: Nirvana
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 16678
Рейтинг: 0.0

Гурт: Ot Vinta
Розділ: Український рок
Переглядів: 2218
Рейтинг: 0.0

Гурт: Queen
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 2748
Рейтинг: 0.0

Гурт: Rammstein
Розділ: Метал
Переглядів: 4507
Рейтинг: 0.0

Гурт: Rolling Stones
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 2876
Рейтинг: 0.0

Гурт: Scorpions
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 2834
Рейтинг: 0.0

Гурт: Sum 41
Розділ: Рок
Переглядів: 2585
Рейтинг: 0.0

Гурт: The Anxious Scream
Розділ: Мостиські групи
Переглядів: 2975
Рейтинг: 5.0

Гурт: The Beatles
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 3389
Рейтинг: 0.0

Гурт: Брати Гадюкіни
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 2471
Рейтинг: 0.0

Гурт: Воплі Відоплясова
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 3085
Рейтинг: 0.0

Гурт: Друга Ріка
Розділ: Український рок
Переглядів: 2560
Рейтинг: 0.0

Гурт: Крихітка Цахес
Розділ: Український рок
Переглядів: 2456
Рейтинг: 0.0

Гурт: Мертвий Півень
Розділ: Рок-легенди
Переглядів: 2665
Рейтинг: 0.0

Гурт: Океан Ельзи
Розділ: Український рок
Переглядів: 3124
Рейтинг: 0.0

Гурт: С.К.А.Й.
Розділ: Український рок
Переглядів: 2317
Рейтинг: 0.0

Гурт: Скрябiн
Розділ: Український рок
Переглядів: 2649
Рейтинг: 0.0

Пошук
Баннер
Если вы рок музыкант и у вас есть своя группа, вы можете зарегистрироваться на нашем проекте.
Наша кнопка

Могутнім ударом під дих вдаримо таке жалюгідне і нікчемне явище як попса, реп та інше сміття! Скажемо



Статистика

Lviv TOP Украина онлайн Украинский портАл Metal Library: тяжёлая музыка - метал!

Каталог webplus.info


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0